firma.JPG

Firma P. H. Serwis jest bezpośrednim importerem foteli masujących, sprzętu do masażu i rehabilitacji, oraz sprzętu AGD, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu najwyższą jakość w cenie producenta.

Zdobyte przez nas wieloletnie doświadczenie w imporcie towarów luksusowych, pozwala nam współpracować tylko ze sprawdzonymi Partnerami na całym świecie.

Nasze produkty są gwarancją najwyższej jakości, zawsze zapewnia w pełni profesjonalna obsługę, a indywidualne podejście do każdego klienta, procentuje rosnącym uznaniem firmy oraz jej produktów, nie tylko na Dolnym Śląsku ale i w całej Polsce.

Od wielu lat poszerzamy nasz asortyment o nowe produkty zarówno z branży pro-zdrowotnej jaki i o sprzęt gospodarstwa domowego.

Nasza coroczna obecność na wielu światowych targach pozwala nam nawiązać kontakty z nowymi producentami zawsze pamiętając o jak najlepszej jakości oraz konkurencyjnej cenie.

Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadamy w naszych magazynach dlatego czas realizacji zamówień jest natychmiastowy. Dbamy by Klient otrzymał zakupiony produkt często już następnego dnia po zakupie.

Co bardzo ważne posiadamy własny serwis napraw. Z własnych doświadczeń, często niemiłych, wiemy jak ważna jest obsługa po-zakupowa dlatego nawet jak skończy się Państwu gwarancja służymy serwisem pogwarancyjnym.

25 lat doświadczenia w imporcie oraz handlu daje Państwu gwarancje uczciwej transakcji, oraz pełnego zadowolenia z zakupów.

Zapraszamy

Zespół P.H. Serwis